O nas

Kancelaria Księgowa jest biurem rachunkowym łączącym doświadczenie, wiedzę i umiejętności z nowoczesnym spojrzeniem na sposób świadczenia usług finansowo – księgowych.
Kancelaria Księgowa Krystosiak & Krystosiak

Powstaliśmy, aby nie tylko księgować dokumenty i wyliczać podatki. Jesteśmy również po to, aby doradzać, optymalizować, opracowywać długookresowe strategie, planować i realizować budżet, minimalizować ryzyko sporu z organami podatkowymi i maksymalizować zyski. Sporządzamy opinie i ekspertyzy, prowadzimy audyty wewnętrzne. Współpracujemy ze spółkami z kapitałem krajowym i zagranicznym, wymagającymi obsługi w języku polskim, angielskim i niemieckim. Jesteśmy dla przedsiębiorców potrzebujących szybkiego reagowania w zarządzaniu.

Kancelaria Księgowa Krystosiak & Krystosiak

Naszym klientom zapewniamy najnowocześniejsze w branży rozwiązania technologiczne.  Pracujemy na licencjonowanych programach Spółki Comarch ERP. W ramach współpracy, nasi klienci otrzymują od nas bezpłatnie dostęp do systemu www.ifaktury24.pl, gdzie w dowolnym miejscu i czasie, w prosty sposób będą mogli wystawiać dokumenty handlowe.

Nasze księgowe z Piaseczna w działaniu.

Nasze atuty to:

 

Konkurencyjne ceny


Rzetelność, profesjonalizm


Sprawne terminy realizacji usług


Zaangażowanie w sprawy klienta


Poufność przekazywanych informacji


Możliwość oddelegowania Księgowego Kancelarii do pracy w siedzibie Klienta


Odbiór dokumentów od Klienta


Korzystając z naszych usług nie ponosicie Państwo żadnych kosztów zatrudniania pracowników, wyposażenia stanowisk pracy, szkoleń, ewentualnych zwolnień lekarskich i urlopów. Powierzając nam obsługę swojej firmy, Klient nie tylko płaci za faktycznie wykonaną usługę, eliminuje swoje zaangażowanie w wiele tematów, ale głównie koncentruje się na prowadzeniu swojej działalności.

 

Kancelaria Księgowa Krystosiak & Krystosiak S.C. to grupa księgowych posiadających wykształcenie zdobyte w renomowanych szkołach wyższych oraz wieloletnią praktykę w prowadzenie księgowości firm polskich i zagranicznych o profilu handlowym, produkcyjnym jak i usługowym.

 

Kadra Kancelarii na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w branżowych szkoleniach oraz śledząc nowości z zakresu rachunkowości, finansów i prawa.

Kancelaria Księgowa Krystosiak & Krystosiak
Kancelaria Księgowa Krystosiak & Krystosiak

Spółką zarządza:

Katarzyna Krystosiak – obecnie słuchaczka Podyplomowych Studiów Podatków i Prawa Podatkowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, absolwentka studiów magisterskich Akademii Leona Koźmińskiego na wydziale Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw. Ukończyła Studium Przygotowawcze dla Ekspertów i Doradców Podatkowych w Instytucie Studiów Podatkowych, kurs Samodzielnego Księgowego, Głównego Księgowego oraz kurs przygotowujący do egzaminu na usługowe prowadzenie ksiąg w Stowarzyszeniu Księgowych. Posiada Certyfikat Ministra Finansów RP. Od najmłodszych lat wiązała swoją karierę z rachunkowością, rozpoczynając w 2004 r staż w biurze rachunkowym. Przez kolejne lata zajmowała się księgowością w firmach o różnych rozmiarach i profilach działalności. Ostatni czas spędziła w dziale księgowym pracując dla dużej spółki produkcyjnej z kapitałem niemieckim.

Specjalista z biura rachunkowego z Piaseczna.

Naszą wiedzę potwierdzają liczne dyplomy. Najważniejsze z nich to m.in.

  • Certyfikowany Ekspert Usług Księgowych nr rejestru 0141/25
  • Certyfikaty Ministra Finansów
  • Członkostwo w Stowarzyszeniu Księgowym w Polsce


Jednak kluczowym certyfikatem przyznawanym naszej kancelarii, dla nas osobiście bardzo ważnym, jest pozytywna opinia naszych obecnych klientów. To oni zweryfikowali nasze doświadczenie, zaakceptowali styl pracy i są z nami do dziś.

Kontakt

Kancelaria Księgowa Krystosiak & Krystosiak S.C.
Grochowskiego 7 lok. 4
05-500 Piaseczno
Polska